Oferta

Oferta firmy DTS Serwis w zakresie klimatyzacji to produkty wielu znanych i cenionych firm. Ich przeznaczenie zaspokaja potrzeby zarówno użytkowników prywatnych, instytucjonalnych jak  i biznesowych.

 

W Naszej ofercie znajdują się marki prawie wszystkich producentów urządzeń klimatyzacyjnych dostępnych na Polskim rynku.

 

Wszystkie urządzenia pracują z ekologicznym czynnikiem chłodniczym R410A, cechują się znakomitymi osiągami w zakresie poziomu hałasu, oszczędności energii (klasa energetyczna A), zakresu temperatur pracy oraz oczyszczania powietrza (filtry enzymatyczne, fotokatalityczne, antyalergiczne) i są wygodne w konfiguracji, utrzymaniu i sterowaniu.


Technologia inverterowa »


wbudowana jest w jednostkę zewnętrzną. Można ją porównać do technologii w samochodzie: " Im mocniej naciskasz gaz, tym szybciej jedziesz". Inwerter stopniowo zwiększa swoją moc w zależności od wydajności potrzebnej do ochłodzenia lub ogrzania pomieszczenia. Działanie jednostki bez inwertera można porównać do włączania i wyłączania lampy. Włączenie tego typu urządzenia powoduje uruchomienie na pełnej mocy.


Zalety technologii inverterowej »


  • Szybsze osiągnięcie żądanej temperatury
  • Czas rozruchu zmniejszony o 1/3
  • Oszczędność energii i pieniędzy : zużycie energii jest o 30 % niższe
  • Eliminacja cykli załączania/wyłączania, dzięki czemu nie występują skoki napięcia.
  • Redukcja kosztów energii o 1/3 (w porównaniu do normalnych jednostek)
  • Brak wahań temperatury

W Naszej ofercie znajdują się marki prawie wszystkich producentów urządzeń klimatyzacyjnych dostępnych na Polskim rynku.

 

Prosimy o złożenie zapytania w zakładce "WYŚLIJ ZAPYTANIE" a nasz handlowiec na pewno dopasuje ofertę od Państwa oczekiwań.

 * Pola wymagane


* Pola wymagane
Facebook DTSSERWIS.PL