Praca

Podwykonawcy

Miejsce pracy: cała Polska

Poszukujemy wykwalifikowanych firm podwykonawczych na terenie całej Polski.

Opis stanowiska:

Zadaniem firmy podwykonawczej będzie realizacja zleceń zgodnie z atrakcyjną umową zawartą z DTS Serwis.

Wymagania:

  • dbałość o powierzone materiały i narzędzia
  • bardzo duże doświadczenie w branży
  • bardzo wysoka kultura osobista
  • zaangażowanie w przedmiot zlecenia
  • punktualność
  • dokładność
  • rzetelność
  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra organizacja pracy i stanowiska pracy
  • prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • Współpracę z ogólnopolską firmą o ugruntowanej pozycji,
  • Atrakcyjne wynagrodzenia adekwatne do zaangażowania w pracę
  • Umowy indywidualnie dopasowane do każdego podwykonawcy
  • Długoletnią współpracę w świetnie zgranym i profesjonalnym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji  na adres mailowy firmy praca@dtsserwis.pl, z dopiskiem „Podwykonawstwo-oferta”.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97, Dz. U. nr 133, poz 883".

Wstecz

Potrzebujesz pomocy?

Zamów serwis on-line

Więcej informacji?

Wyślij zapytanie

* Pola wymagane

Dane personalne:

Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926, z późn. zm.) jest DTS Serwis. Zostałem poinformowany również o dobrowolności podania swoich danych osobowych w celach rekrutacyjnych oraz o prawie wglądu do nich oraz możliwości ich poprawiania.
Załącz CV

Załącz List Motywacyjny

Facebook DTSSERWIS.PL